Zgodnie z Polskimi przepisami, Konsument ma prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy – lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik, wskazana przez Konsumenta (uprawniona do odebrania przesyłki) weszła w posiadanie rzeczy.


Czas na odstąpienie od umowy : 

  • 14 dni dla Klientów indywidualnych
  • zgodnie z obowiązującym prawem, możliwość zwrotu posiadają tylko Klienci indywidualni nie posługujący się numerem NIP w zamówieniu


Pamiętaj by poinformować sprzedającego o zwrocie. Serwis Allegro umożliwia również szybkie i bezproblemowe formularze,które ułatwią Ci ten proces. 

Polecamy dla bezpieczeństwa zanotować numer nadania przesyłki. 'Adres do zwrotu: 

X-Bike.pl Henryk Ćwik

ul. Wolności 59

32-590 Libiąż


Podstawowe informacje dotyczące ogólnych założeń  zwrotów znajdują się w każdej ofercie w zakładce " Zwroty" - zapraszamy do zapoznania się z treścią przed dokonaniem zwrotu.


Jeżeli nie chcesz wypełniać formularza odstąpienia za pośrednictwem Allegro, prosimy o wypełnienie wzoru pisma odstąpienia i o przesłanie go w formie elektronicznej (wyraźne zdjęcie lub skan) oraz załączenie go do przesyłki w celu identyfikacji przesyłki.